Agjencia Zhurnal.mk.

Përurohet fillimi i punimeve në stadiumin e 2 Korrikut

 

Të pranishëm ishin edhe drejtori për sport në Komunën e Prishtinës si dhe drejtuesit e klubit “2 Korriku”.

Presidenti Ademi uroi “2 Korrikun”  për fillimin e këtyre punimeve dhe pohoi se tifozët gjithmonë e meritojnë të kenë hapsirën e tyre në çdo stadium.

Ndërtimi i hapsirës së tifozëve është projekt i Komunës së Prishtinës, ndërsa vazhdon bashkëpunimi në projekte të tjera mes FFK, Komunës dhe MKRS-së.

Related posts

Drita dhe Llapi në finale të Kupës së Kosovës, këto janë rezultatet kokë më kokë në dhjetë ndeshjet e fundit

Redaksia

Pendarovski: Fërçkovski nuk është dënuar për asnjë vepër penale

D V

Kuvendi dhe sindikata e UCM-së nënshkruan marrëveshje kolektive

Z.H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More