Agjencia Zhurnal.mk.

Personi që ndihmoi policinë në arrestimin e Krivaqës i refuzon paratë e Pacollit si shpërblim

Presidenti i AKR-së, Behgjet Pacolli, ka ofruar këtë të martë shpërblim për personin që ndihmon në identifikimin e Dardan Krivaqës si i dyshuar për vrasjen e 18-vjeçares nga Ferizaj.

 

Naim Murseli, këshilltar i Pacollit, ka njoftuar se tashmë kanë krijuar kontakt me dëshmitarin për t’ia dhënë shpërblimin, duke mos përmendur shumën.

“Sot, një shpërblim iu premtua personit që e çon Policinë e Kosovës në arrestimin e vrasësit të Marigonës nga Behgjet Pacolli”.

“Tani mund të konfirmojmë se jemi në kontakt me atë person i cili ka refuzuar çfarë do shpërblimi. Guximi civil është i rëndësishëm dhe duhet stimuluar më shumë!”, është shprehur ai.

https://www.facebook.com/murseli16/posts/643244490126156

Related posts

Gërvalla: Gjermania shembull, që edhe vendet e tjera ta njohin patentë shoferët e Kosovës

D V

Rama: Me Kurtin jemi miq, besoj se do të bashkëpunojmë për realizimin e projekteve të mëdha në Prishtinë

D V

Situata në Ukrainë, Borrell: E ardhmja e Ballkanit Perëndimor qëndron qartë brenda BE-së

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More