Agjencia Zhurnal.mk.

Përshkak zgjedhjeve, letërnjoftime do të jepen edhe për vikend

Shkup, 12 tetor – Në prag të zgjedhjeve lokale që do të mbahen më 17 tetor, MPB njofton qytetarët se reparti për punë me qytetarë, do të punojë edhe ditën e shtunë e të diel, me qëllim që qytetarë me dokumente të skaduara, të mund t’i marin të njejtat dhe të mund të votojnë.

Njësitë e MPb-së në Kumanovë, Shtip, Veles, Strumicë, Manastir, Ohër, Tetovë dhe Shkup do të punojë të shtunën nga ora 08:00 deri në ora 16:00.

Të dielën ditën e zgjedhjeve, MPB do të punojë vetëm për dhënien e letërnjoftimeve të cilat janë të gatshme dhe atë nga ora 07:00 deri në ora 19:00, duke përfshirë këtu dhe pikat në Gjorçe Petrov, Beko, Butel dhe Draçevë.//Zhurnal.mk

Related posts

Shënohet Dita ndërkombëtare e gjuhës amtare

Z.H

Ministria e Shëndetësisë, e Financave dhe FSSH-ja të dorëzojnë propozim zgjidhje për furnizim me terapi për pacientët me fibrozë cistike

Xh M

Milkovski në Podgoricë takon Klariqin, diskutohet bashkëpunimi mes dy Parlamenteve

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More