Agjencia Zhurnal.mk.

Përsëri lëndohet Lukaku, mungon ndaj Bajernit

Një lëndim i ri muskulor ka goditur sulmuesin belg të Interit, Romelu Lukaku. Lukaku i cili sapo u kthye nga lëndimi dy mujor, tani duhet të pauzojë edhe pak, me çka do të mungojë së paku me ndeshjen ndaj Bajernit, informon Zhurnal.

 

Ai pritet të jetë gati për kupën e botës ndërsa gjithashtu është e sigurtë se do ta vazhdojë huazimin e tij te Interi dhe nuk pritet ndonjë kthim i mëhershëm te Chelsea./Zhurnal.mk

Related posts

Pedro futet në histori të derbit, ka shënuar gola me të dyja skuadrat

D V

Man Utd etiketon katër yje të mëdhenj për të përforcuar sulmin

D V

Nëna e tifozit autik të sulmuar nga Ronaldo refuzon ofertën e tij: Man United i përkeqësoi gjërat

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More