Agjencia Zhurnal.mk.

‘Përputhen’/ Edi dhe Ada i japin fund njohjes, zbulohet arsyeja

Në puntatën e sotme të “Përputhen”, Edi dhe Ada treguan se nuk flasin më me njëri-tjetrin. Ada tha se i ka shkruar, por ai nuk i ka kthyer përgjigje dhe për këtë arsye i ka bërë bllok.

 

“Unë i kam bërë bllok vetëm për faktin se nuk më ka kthyer përgjigje. Nuk ka gjë më tepër”, tha ajo.

Ndërkohë Eduarti tregoi se ata të dy kanë folur keq për njëri-tjetrin. Kujtojmë se dyshja kanë bërë një takim bashkë.

“Arsyeja pse unë e kam bllokuar Adën është sepse nuk jemi kuptuar mirë, ka fol keq për mua, kam fol keq për të. U kry puna”, u shpreh ai.

Related posts

Kylie Jenner aludohet se është shtatzënë me fëmijën e dytë

D V

Mes reagimeve e raportit të krijuar me Beatrix, Donald Veshaj: Gjëra e mia i kam shumë të qarta

D V

Big Mama largohet nga shtëpia e Big Brother VIP pas debatit të ashpër me Antonelën

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More