Agjencia Zhurnal.mk.

Përmes një videoje përrallore, Cristiano Ronaldo dhe Georgina zbulojnë gjininë e binjakëve që po presin të vijnë në jetë

Binjakët e palindur të Cristiano Ronaldo dhe Georgina Rodriguez janë një djalë dhe një vajzë, konfirmoi çifti të enjten.

 

Sulmuesi i Manchester United, 36 vjeç, dhe partnerja e tij shtatzënë pesë muajshe, 27 vjeçe, e bënë njoftimin e tyre në rrjetet sociale me një video përrallore.

Ata i inkurajuan katër fëmijët e tyre të frynin tullumbace, të cilat mbushën dhomën me fjongot rozë dhe blu, shkruan DailyMail.

Dy djemtë bërtitën: “Është djalë” dhe dy vajzat thanë: “Është vajzë”, pasi Georgina bëri një numërim mbrapsht 1-2-3 dhe më pas brohoriti dhe qeshi ndërsa zbuluan gjinitë e fëmijëve që po presin të vijnë në jetë.

Cristiano shkroi përgjatë pamjeve që çifti postoi pikërisht në të njëjtën kohë: “Aty ku jeta fillon dhe dashuria nuk mbaron kurrë”.

Videoja tregonte vajzën e tyre trevjeçare Alana Martina dhe vajzën e futbollistit Eva, gjithashtu tri vjeçe, me pizhame rozë me tullumbacet që më pas shpërthyen.

Binjaku i Evës, Matteo dhe djali i madh i Cristianos, Cristiano Jr, me nofkën Cristianinho, ishin veshur me veshje më të errëta për t’iu përshtatur konfetit blu që u shfaq kur shpërthyen tullumbacet e tyre.

Georgina bërtiti: “Ole! Sa dashuri!”, ndërsa ajo përpiqej të mbante emocionet e saj ndërsa katër fëmijët luanin pasi zbuluan lajmin emocionues.

Nuk ishte menjëherë e qartë nëse Cristiano dhe partnerja e tij e kishin regjistruar videon para se Georgina të nisej me katër fëmijët javën e kaluar për një udhëtim luksoz në Lapland për të parë babadimrin, apo nëse zeshkania e bukur dhe fëmijët e bënë atë pas kthimit në Mbretërinë e Bashkuar.

Më herët gjatë ditës Georgina zbuloi se nuk ka frikë nga kritikët që e kritikojnë atë për serialin e saj të ardhshëm në Netflix, sepse ajo është “e fortë me personalitet”.

Georgina do të pranojë në dokumentarin e ri “Fly-on-the-Wall” duke u fokusuar në jetën e saj të begatë, ajo po pret që Cristiano të shtrojë pyetjen më shumë se pesë vjet pasi ata filluan të takoheshin.

Data e fillimit të dokumentarit, të quajtur ‘Soy Georgina’ ende nuk është bërë e ditur dhe fansat tashmë kanë nisur të flasin në rrjetet sociale për vonesën.

Por Georgina ka këmbëngulur se është e gatshme për çdo koment të keq që i vjen në një intervistë për revistën e re.

Ajo i tha versionit spanjoll të revistës popullore të stilit të jetesës “Cosmopolitan” në intervistën që do të publikohet javën e ardhshme: “Unë kam qenë gjithmonë shumë e fortë dhe kam pasur shumë personalitet”.

Bukuroshja me origjinë argjentinase, e cila u takua dhe filloi të takohej me Cristianon në qershor të vitit 2016, pasi ai hyri në butikun e rrobave të Madridit, ku ajo fitonte 10 funte në orë, shton: “Unë besoj fort në fatin dhe aq më shumë në Karma. Ju merrni atë që meritoni”.

Georgina do të mahnitë fansat me një fustan të kuq të ndezur në kopertinën e përparme të “Cosmopolitan”, i cili fsheh barkun e saj të rrumbullakosur.

Related posts

‘Nuk kisha para’ të paguaja qiranë’, Donaldi tregon historinë kur pronari e nxirrte nga shtëpia

D V

Lorik Cana fshin shtëpinë cep më cep dhe komenti i gruas së tij do ju bëjë të qeshni me të madhe

D V

Marina Vjollca shfaqet elegante me fustanin e shkurtër

Lea Muslija

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More