Agjencia Zhurnal.mk.

Përmes një postimi, Ana Kabashi lë të kuptohet se po punon në këngën e re

Përmes një postimi në Instagram, Ana Kabashi ka lënë të kuptohet se është duke e përgatitur projektin e ri muzikor.

 

Këngëtarja, e cila njihet për linjat mahnitëse trupore, është aktive në këtë rrjete social, ku shpërndan imazhe atraktive.

Kësaj radhe ajo ka ardhur me një pozë joshëse të realizuar në Budva të Malit të Zi, ndërkohë që ka bërë të ditur se po vjen me këngë të re.

https://www.instagram.com/p/CRzJQeyrBAW/?utm_source=ig_web_copy_link

“E di ça do, e di ça po mendon…”, është përshkrimi që paralajmëron këngën e re.

Ndjekësit e saj janë shprehur të entuziazmuar kur kanë mësuar se Ana do të sjellë projekt të ri muzikor.

Related posts

Rita Ora duket elegante dhe tërheqëse me gjerdanin e 55 mijë dollarëve në prapaskenën e “The Voice Australia”

D V

Festivali “Astroworld”: Travis Scott thuhet se ndaloi performancën për të ndihmuar fansat

D V

Aurela Hoxha duket e mahnitshme teksa vë në pah linjat trupore para pasqyrës

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More