Agjencia Zhurnal.mk.

Përmbyset autobusi me punonjës në Manastir

Këtë mëngjes, në orën 6:30, pranë fabrikës “Kromberg dhe Schubert”, ndodhi një aksident trafiku, ku u përmbys autobusi me punonjës. Këto janë njohuritë fillestare të policisë së Manastirit, ku ata konfirmojnë ngjarjen dhe thonë se pesë persona janë plagosur gjatë aksidentit, por se janë jashtë rrezikut të jetës. Informacion më të detajuar gjatë ditës.

 

Related posts

Vdes një 51-vjeçar në Suharekë, gjendet i varur në litar – Policia jep detaje

D V

Ferrari me shpejtësi prej 231 km/h, arrestohet polaku me patentë false në Fier

D V

Të shtëna me armë në Medresenë “Isa Beu” në Tetovë!

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More