Agjencia Zhurnal.mk.

Përleshje mes tifozëve shqiptarë dhe italianë

Pak minuta para ndeshjes, Shqipëri-Itali ka pasur përleshje mes tifozëve.

 

Siç raportohet tifozët shqiptarë dhe ata italianë janë përleshur brenda stadiumit “Air Albania”.

Nuk dihet arsyeja e këtij tensioni.

Në sektorin që ndan tribunën ndërmjet tifozerive duken forca të policisë si dhe punonjësit e shërbimit të sigurisë.

Videon mund ta shikoni duke klikuar KËTU.

Related posts

Buffon: Me Ronaldon, Juventusi e humbi ADN-në

Z.H

Dani Olmo bëhet prioritet i Barcelonës në afatin e janarit

D V

Aterimi i pamundur në aeroport e detyroi të zbriste me helikopter në kopshtin e një shtëpie, familja mbesin të habitur kur mësojnë se ishte Tom Cruise

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More