Agjencia Zhurnal.mk.

Incident i armatosur në Shkup, një person i vrarë dhe një i plagosur

Mbrëmjen e sotme në Saraj të Shkupit ka pasur përleshje me armë zjarri.

 

Jozyrtarisht, raportohet për një viktimë dhe një të plagosur. Incidenti ka ndodhur rreth orës 22:10.

Jozyrtarisht, bëhet fjalë për dy te rinjë, njëri nga fshati Bojanë dhe tjetri nga fshati Semenishtë.

Related posts

Mariçiq: Tragjikomike është të më sulmojnë njerëz simbol të gjyqësorit të robëruar

Z H

ASH – AAA: Një muaj pas tragjedisë në Tetovë, askush nuk mban përgjegjësi

D V

Moti për ditët në vijim në Maqedoni

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More