Agjencia Zhurnal.mk.

Përleshje grupore në Kisella Vodë

Shkup, 22 Shtator – Një ngjarje fatkeqe sapo ka ndodhur në lagjen Kisella Vod[ të Shkupit. Gjegjësisht, në njërin nga autobusët e NQP-së, ka pasur një konfrontim fizik mes një grupi të madh personash, dyshohet se studentë.

 

Ekipet e policisë janë tashmë në terren.

Disa persona kanë mbetur të lënduar në një autobus të NQP me numër 51, sonte në Kisella Vodë.

Autobusi është ndalur për momentin dhe ka shumë polici. Disa prej të pranishmëve kanë sulmuar edhe një ekip gazetarësh, raportojnë mediat.

Related posts

Tetë të vdekur dhe 419 raste të reja me COVID gjatë 24 orëve të fundit

Redaksia

Remenski: Shanset e VMRO-DPMNE-së për formim të shumicës së re janë reale

Z.H

Pensionet për muajin janar në Maqedoni do të paguhen nga 26 janari

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More