Agjencia Zhurnal.mk.

Përleshet me bashkëshortin pastaj sulmon vjehrrën, arrestohet e dyshuara në Gjilan

Policia në Gjilan ka arrestuar një femër, e cila pas një mosmarrëveshje verbale me bashkëshortin e saj të dyshuarin mashkull kosovar e kishin sulmuar fizikisht njëri-tjetrin e pastaj e dyshuara e kishte sulmuar fizikisht edhe vjehrrën e saj viktimën femër kosovare.

 

Si pasojë e sulmit viktima dhe e dyshuara kanë pësuar lëndime dhe kanë pranuar tretman mjekësor.

Me vendim të prokurorit e dyshuara pas intervistimit është dërguar në mbajtje për 48 orë. 

Related posts

Arrestohet një person i dyshuar për disa vjedhje në Mitrovicë

D V

Sanksionohen 180 shoferë për tejkalim të shpejtësisë

D V

Arrestohet banor i Dobroshtës me 13 pako kokainë

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More