Agjencia Zhurnal.mk.

Perfundon sanimi i defektit në linjën e Leshnicës (FOTO)

Shkup, 14 nëntor – PËRFUNDON SANIMI I DEFEKTIT NË LINJËN E LESHNICËS

 

Pas një pune intensive, punëtorë të ndërmarjes nga Nj.P.”Ujësjellësi dhe Kanalizimi” kanë pëfunduar me sukses sanimin e defektit F-500 në rrjetin ujësjellës.
Ju falemnderojmë për mirëkuptimin!
Me respekt.

PËRFUNDON SANIMI I DEFEKTIT NË LINJËN E LESHNICËS Pas një pune intensive, punëtorë të ndërmarjes nga Nj.P."Ujësjellësi…

Posted by NPK "TETOVA" Tetovё on Sunday, November 14, 2021

Related posts

VMRO-DPMNE: Masa e parë e Kovaçevskit është çmimi i rritur i rrymës dhe ngrohjes qendrore

D V

Gjykata e Apelit e liron nga burgu Sasho Mijallkovin me garanci prej 11 milionë eurove

I Z

Ish-ministri bullgar: Përderisa Maqedonia e Veriut nuk garanton të drejtat e bullgarëve, nuk ka fillim të bisedimeve për anëtarësim në BE

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More