Agjencia Zhurnal.mk.

Përfundon pjesa e parë e ndeshjes Trepça ‘89 — Ballkani

Ka përfunduar pa gola, 0-0, pjesa e parë e ndeshjes ndërmjet Trepçës ‘89 dhe Ballkanit. 

Sfida që po zhvillohet në “Riza Lushta” është ndeshja e mbetur e xhiros së tretë në Albi Mall Superligë, shkruan Gazeta Olle.

Të dy skuadrat po kërkojnë pikët maksimale në këtë përballje, ndonëse me qëllime krejtësisht të kundërta.

Mitrovicasit kërkojnë të largohen nga zona e rrezikshme, ndërsa suharekasit janë në luftë për kreun e tabelës. /Gazeta Olle/ 

Related posts

A ju propozua Hungaria për tu arratisur si Gruevski? Meta: Kam respekt, e mori në qafë nepotizmi

Xh M

Azir Aliu: Në numra të deputetëve ne jemi barazi! 13 të VLEN, 15 të BDI-së (VIDEO)

Redaksia

Dimitrievski: ZNAM është opsioni i tretë në bllokun politik maqedonas

Redaksia

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
Clicky