Agjencia Zhurnal.mk.

Përfundon miqësorja e parë e Llapit në Turqi, ky është rezultati ndaj skuadrës ruse

Llapi ka zhilluar miqësoren e parë në Turqi, atje ku po zhvillon fazën e dytë përgatitore para fillimit të stinorit pranveror.

Skuadra e Batatinës ka barazuar pa gola, 0-0, ndaj skuadrës ruse, FC Olimp Dolgoprudny, shkruan Gazeta Olle.

Bardhekaltrit janë vendosur dje në Antalya, dhe gjatë qëndrimit në Turqi do t’i zhvillojnë edhe disa ndeshje të tjera kontrolluese.

Kujtojmë se Llapi është vetëm njëra nga tetë skuadrat e Superligës që fazën përgatitore po e zhvillojnë në tokën turke. /Gazeta Olle/

Related posts

Arben Ziberi: BDI më e fuqishme dhe më e bashkuar

Redaksia

Apel për konsensus politik për ndryshimet kushtetuese dhe vazhdimin e perspektivës evropiane

Z.H

Shkupi nuk shpreson në heqjen e vetos bullgare

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More