Agjencia Zhurnal.mk.

Përfundon me këtë rezultat ndeshja Ferizaj – Arbëria

Sot u zhvillua ndeshja hapëse e xhiros së 14-të në Ligën e Parë.

Ferizaj e priti Arbërinë në duelin e Grupit B, në stadiumin me bari sintetik “Bill Clinton” në Ferizaj, shkruan Gazeta Olle.

Kjo ndeshje përfundoi me rezultat të barabartë, 0-0.

Ferizaj tashmë ka 25 pikë në vendin e parë, ndërsa Arbëria ngritet në vendin e tretë me 23 sosh.

/Gazeta Olle/

Related posts

Filipçe nga Kavadari: Takoj mbi 200 njerëz në ditë, besimi ndërtohet ballë për ballë

Xh M

BDI dhe Fronti Europian e përshëndet përkushtimin e SHBA-ve për të ardhmen europiane të RMV

Xh M

Sa të pasura janë partitë politike, dalin të dhënat zyrtare

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy