Agjencia Zhurnal.mk.

Përfundon me këtë rezultat ndeshja Ferizaj – Arbëria

Sot u zhvillua ndeshja hapëse e xhiros së 14-të në Ligën e Parë.

Ferizaj e priti Arbërinë në duelin e Grupit B, në stadiumin me bari sintetik “Bill Clinton” në Ferizaj, shkruan Gazeta Olle.

Kjo ndeshje përfundoi me rezultat të barabartë, 0-0.

Ferizaj tashmë ka 25 pikë në vendin e parë, ndërsa Arbëria ngritet në vendin e tretë me 23 sosh.

/Gazeta Olle/

Related posts

Me paraqitje dinjitoze në “Fadil Vokrri”, përfundon aventura e Llapit në Evropë

Redaksia

ASH i përgjigjen BDI-së: VMRO dhe LSDM ju kanë mbrojtur si arusha e bardhë

Z.H

Shkolla “Rilindja” më shumë se 2 vite pa ujë! Ministri i Arsimit problemin e kupton nga gazetarët

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More