Agjencia Zhurnal.mk.

Përfundon me këtë rezultat miqësorja Vëllaznimi – Llapi

Ndeshja është mbyllur me barazim 1-1, shkruan Gazeta Olle.

Pjesa e parë e ndeshjes u karakterizua me disa raste, por u mbyll pa gola.

Në pjesën e dytë ishin mysafirët që realizuan përmes Drilon Fazliut, në minutën e 54-të.

Megjithatë, kuqezinjtë nuk u dorëzuan, duke barazuar përmes Lek Vulës i cili realizoi nga penalltia, dhe kështu kjo ndeshje miqësore u mbyll 1-1.

/Gazeta Olle/

Related posts

Hapet thirrje e re për ambasadorët e rinj evropianë

Z.H

Kasami: Kërkesa për zgjedhje të parakaohshme parlamentare është kërkesë e shumicës së qytetarëve

Z.H

Këshilli i Ambasadorëve: Institucionet kompetente të japin informacion për shkaqet e zjarrit në Tetovë

N E

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More