Agjencia Zhurnal.mk.

Përfundojnë pjesët e para: Dukagjini avancon 1-0 ndaj Malishevës, Trepça 89’ – Drenica, ende pa gola

Kanë përfunduar pjesët e para të ndeshjeve Dukagjini – Malisheva dhe Trepça 89’ – Drenica, të vlefshme për Superligën e Kosovës.

Dukagjini po avancon me rezultat 1-0 ndaj Malishevës, falë golit të Zulfijit në fund të pjesës së parë.

 

Në ndeshjen tjetër ende nuk ka ndryshim rezultati.

Sa u përket rasteve, Drenica ishte më kërkuese, por pa arritur ta gjente rrugën e rrjetës.

Mbetet të shihet se çka do të sjellin pjesët e dyta.

Related posts

Saul në bisedime me Liverpool

Z.H

Ulet perdja e Lojërave Olimpike Dimërore të Pekinit 2022

Redaksia

Southgate telefonon Jamesin për t’i kumtuar lajmin se nuk përfshihet në listën e Anglisë për në Kupën e Botës

Lea Muslija

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More