Agjencia Zhurnal.mk.

Përfundojnë pjesët e para: Drenica në avantazh ndaj Ferizajt, Malisheva – Trepça 89’, ende pa gola

Kanë përfunduar pjesët e para të ndeshjeve Ferizaj – Drenica dhe Malisheva – Trepça 89’.

Drenica është duke kryesuar me rezultat minimal, 0-1, ndaj vendasve.

 

Zeka ishte realizatori i vetëm i kësaj pjesë loje në minutën e 37’të të takimit.

Në anën tjetër 45 minutat e para mes Malishevës dhe Trepçës ’89 nuk prodhuan gola.

Related posts

Gary Neville emëron treshen e Unitedit që Solskjaer nuk u beson më

D V

Goli i Benzemas duke përdorur shpinën po cilësohet si ‘çmendur’

D V

Liverpooli mëson çmimin e çmendur që Dortmundi kërkon për Bellinghamin

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More