Agjencia Zhurnal.mk.

Përfundojnë dy takimet e Ligës së parë me këto rezultate

Në Grupin A është zhvilluar një ndeshje në stadiumin “Riza Lushta” në mes Trepçës ’89 dhe Lirisë, i ka takuar vendasve me rezultat të lartë 3:0.

Ndërsa ndeshja tjetër e vetme në Grupin B që është luajtur Shtime, ka përfunduar në mënyrë të barabartë 1:1.

FT:

GRUPI A:

Trepça ’89 – Liria 3:0

GRUPI B:

Arbëria – Flamurtari 1:1

Related posts

MPB: Nuk është konstatuar kurfarë vjedhje e energjisë elektrike në QTQ në Shkup

D V

Ruzhin: Fillon një lloj riglobalizimi dhe deglobalizimi i rendit botëror

Xh M

Bursa nga Ambasada Britanike për studime master në Britani

Z.H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More