Agjencia Zhurnal.mk.

Përfshihet nga flakët banesa në Malësinë e Madhe, lëndohet 61-vjeçarja

Një banesë në fshatin Omaraj të Malësisë së Madhe është përfshirë nga flakët ditën e sotme, rreth orës 10:20.

Shkak dyshohet se është bërë një shkëndijë elektrike.

Pronarja e banesës, shtetasja A. M., 61 vjeçe është dëmtuar si pasojë e flakëve. Ajo është dërguar në spital dhe po merr ndihmë mjekësore. Fatmirësisht është jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor po punon për të dokumentuar me prova ligjore shkakun e ngjarjes.

Related posts

Ka dëmtime në mushkëri, deputeti socialist Bujar Çela pritet të hyjë në sallë për ndërhyrje kirurgjikale

Xh M

Shpërthim i fortë në Lushnjë, dy të vdekur dhe shtatë të plagosur, mes tyre deputeti Bujar Çela

Xh M

Shpërthim masiv në Lushnje të Shqipërisë, 1 i vdekur dhe 8 të plagosur

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy