Agjencia Zhurnal.mk.

Përforcimi i fundit i Prishtinës ka arritur në kryeqytet, ai ishte i pranishëm në stadiumin në ndeshjen e Superkupës

Ajo që binte në sy te Prishtina, ishte numri i vogël, për të mos thënë nuk ekzistonin futbollistët rezerve në fazën e mbrojtjes dhe në mesfushë, shkruan GazetaOlle.

Prishtina po vuan nga shumë dëmtime, por edhe mungesa e lojtarëve në këto pozita.

Por pikërisht në mbrojtje ka arritur përforcimi i fundit, Sodiq Atanda, që gjatë ditës ka qëndruar në kryeqytet.

Ai madje ka qenë prezent me pjesën e tjetër të lojtarëve të paftuar për ndeshjen me Llapin në stadium “Fadil Vokrri”.

Atanda pritet që sot gjatë ditës të prezantohet te Prishtina. /Gazeta Olle/

Related posts

Moti sot me diell dhe vranësira lokale

Z.H

Katër orë është shuar zjarri në një shtëpi në Tetovë

Xh M

Kuvendi miratoi rendin e ditës nga seanca e 47-të në të cilën janë propozim-ligjet për TVSH-në dhe për akcizat

Redaksia

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More