Agjencia Zhurnal.mk.

Përcillet për në banesën e fundit familja katër anëtarëshe nga Vishtica

Shkup, 4 dhjetor – Sot u bë varrimi i familjes 4-anëtareshe Bardhi në vendlindjen e tyre në fshatin Vishticë.

 

Familja 4-anëtarëshe, babai, nëna dhe dy djemtë binjak 4-vjeçarë humbën jetën tragjikisht në aksidentin e Bullgarisë.

Ndërsa pjesa më e madhe e 45 viktimave që humbën jetën në këtë aksident u varrosën dje pasdite pas homazheve të kryera edhe nga përfaqësuesit e institucioneve.

Related posts

Ministri Spasovski mori pjesë në Konventën Nacionale për BE-në në Republikën e Maqedonisë së Veriut

Z H

EMV: BERZH-i e vlerëson realizimin e suksesshëm të elektranës diellore Oslomej

D V

Filloi prishja e objekteve për t’u zgjeruar bulevardi “Bllagoj Toska” në Tetovë

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More