Agjencia Zhurnal.mk.

Për të 19-ën herë shndërrin bredhi në Liqenin e Ohrit

Ohër, 26 dhjetor – Polumbarët e qendrës së polumbarëve “Amfora” në mënyrë tradicionale për të 19-in vit me radhë e zbukuruan bredhin nën ujë tek Gjiri i Eshtrave në Ohër.

 

Ata edhe këtë radhë në mënyrë unike ua uruan Vitin e Ri dhe festat e Krishtlindjeve qytetarëve të Republikës së Maqedonisë së Veriut.

Bredhi nënujor do të jetë atraksion i llojit të vet për vizitorët e lagjes paleolite gjatë festave të fundvitit.

Related posts

Not enough census takers, vaccination not mandatory for them

Z H

Qeveria sot do ta mbajë seancën e 104-t

N E

Ambasadorja Bërnz do t’i dorëzojë Shekerinskës flamurin e SHBA-së për bashkëpunim në mbrojtje

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More