Agjencia Zhurnal.mk.

Për shkak të rikonstruimit tërësisht mbyllet për komunikacion rruga përmes Galiçicës

Shkup, 23 korrik – Për shkak të zbatimit të aktiviteteve ndërtimore për rikonstruimin e rrugës, që sot dhe në tre ditët e ardhshme tërësisht do të mbyllet për komunikacion aksi rrugor rajonal përmes malit Galiçicës.

 

Aksi rrugor Р 2332 nga fshati Carinë në rajonin e Prespës e deri tek bashkimi me rrugën rajonale Р 1301 Ohër – Shën Naum me vite është i mbyllur për komunikacion në periudhën e dimrit nga tetori deri në mars.

Related posts

Zaev: Nuk mund ta presim BE-në, qëllimi ynë është heqja e kufijve mes Maqedonisë, Shqipërisë dhe Serbisë

Z H

Petkovski: Qeveria nuk e humbur besueshmërinë me dorëheqjen e kryeministrit

D V

Kofod: Maqedonia e Veriut e gatshme për t’i filluar negociatat e anëtarësimit në BE

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More