Agjencia Zhurnal.mk.

Për shkak të punëve ndërtimore ndërprerje e përkohshme e komunikacionit në rrugën Kërçovë- Ohër

Shkup, 14 shtator – Për shkak të realizimit të punëve ndërtimore në rrugë- minim dhe shpim të kthesave në dy drejtimet, sot do të ketë ndërprerje të komunikacionit në drejtimin rrugor Kërçovë- Ohër në pjesën Presekë- Pesoçan.

Siç ka informuar NP “Rrugët e Maqedonisë”, ndërprerja e komunikacionit do të jetë në kohëzgjatje prej 15 deri 20 minuta mes orës 11 dhe 14.

Related posts

Ky pritet të jetë formacioni i Kosovës kundër Suedisë, Challandes iu beson lojtarëve që luajtën mirë në shtator

Redaksia

Takimi i ministrit Shaqiri me kryetarin e Këshillit Nacional për arsim të lartë dhe hulumtime shkencore Serafimovski

D V

Llapi pas fitores së madhe në kryeqytet: E merituam më herët, megjithatë fitoren e rezervuam për minutat shtesë

Redaksia

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More