Agjencia Zhurnal.mk.

Për herë të parë pas rivalitetit Don Xhoni tregon raportin me Noizyn

Don Xhoni dhe Noizy janë komentuar shumë në media lidhur me disa “kunja” nëpërmjet rrjeteve sociale të cilat janë bërë drejt njëri-tjetrit.

Lidhur me këtë rivalitet ka folur së fundi Don Xhoni.

 

Ai ishte i ftuar tek “Zemër Luana” teksa u pyet pikërisht lidhur me raportin e tij me Noizyn.

Don Xhoni mohoi për një konflik me Noizyn, ku u shpreh se “kunjat” ishin vetëm sa për argëtim.

“Na ka njoftuar një mik i përbashkët i yni, është djalë për toke, kemi treguar se nuk kemi probleme me njëri-tjetrin, ato kunjat që kanë ndodhur në rrjete sociale kanë qenë diçka argëtuese, kam respekt për të.”, u shpreh Don Xhoni.

Related posts

Alban Skënderaj publikon klipin e këngës “Isabel”

D V

Rihanna nënshkruan marrëveshjen për një dokumentar me Apple tv +

Xh M

Elinel dhe Lyrical Son publikojnë bashkëpunimin e tyre “Benzo”

Lea Muslija

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More