Agjencia Zhurnal.mk.

Pejë, gjendet një person i vdekur në parkingun e një qendre tregtare

Sot rreth orës 13:00 një person është gjetur pa shenja jete në parkingun e një qendre tregtare në Pejë.

Lajmin për klankosova.tv e ka konfirmuar zyrtari i policisë për Informim, Fadil Gashi,

“Rreth orës 12:50 policia është njoftuar se në rrugën “Lekë Dukagjini”, në Pejë, në parkingun e një qendre tregtare është një person i shtrirë. Policia dhe emergjenca e QMF-së kanë dalë në vendin e ngjarjes, mjeku e ka konstatuar vdekjen e viktimës”.

Related posts

Kurti për propozimin e heqjes së TVSH-së për naftën: Mungesë idesh, populli jeton edhe pas 3 muajsh

Z.H

Arrestohet një person i dyshuar për sulm seksual

Xh M

Qeveria e Kosovës mbështet sovranitetin dhe pavarësinë e Ukrainës, kërkon që bota t’i përgjigjet Putinit

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More