Agjencia Zhurnal.mk.

Pedri: Mund të luaja për Real Madridin, por refuzova

Mesfushori i talentuar i Barcelonës, Pedri, zbulon një prapaskenë interesante në lidhje me të kaluarën e tij, përpara se të dëshmohej në aspektin profesional.

Spanjolli ndër të tjera tha se ishte shumë afër që të kalonte te Real Madridi, mirëpo e refuzoi një gjë të tillë, përkundër që ishte shumë e vështirë.

 

“Do të isha duke luajtur për Real Madridin. Do të kishte qenë shumë e vështirë për ta refuzuar ofertën e njërit prej klubeve më të mëdhenj në botë, por ja që nuk ndodhi dhe jam te Barcelona”, përfundoi ai.

Pedri po vijon me formën e tij të mirë me katalunasit, anipse lëndimet nuk po e lënë ta tregojë tërë potencialin e tij.

Related posts

Lautaro Martinez me një super gola hap ndeshjen Liverpool – Inter

D V

Komiteti Olimpik shpërblen fitueset e medaljeve olimpike

Z.H

Mourinho i veçantë si gjithmonë, publikon foto duke ngrënë bukë në rrugë – tregon edhe arsyen pse e bëri një gjë të tillë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More