Agjencia Zhurnal.mk.

Pedri fiton Trofeun Kopa

Talenti i Barcelonës, Pedri, e ka fituar Trofeun Kopa në ceremoninë e Topit të Artë.

 

Mesfushori ka arritur ta mposhtë konkurrencën duke dalë më i miri në renditje për këtë çmim…

Related posts

Çfarë nënkupton kalimi i Mbappes te Reali, disa të dhëna nga ky transferim gjigant

Redaksia

Real Madridi fiton me spektakël ndaj Celta Vigos në rikthimin në Santiago Bernabeun e rinovuar

D V

Xavi dëshiron transferimin e dyshes Ziyech dhe Coman

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More