Agjencia Zhurnal.mk.

Pasi doli nga “Big Brother Vip”, Fifi shfaqet tejet e lumtur nga Stambolli

Fifi është një nga këngëtaret dhe ish banoret më të komentuara në Big Brother Vip.

 

Ani pse i ka dhënë fund aventurës së saj në Big Brother Vip ajo po vazhdon të përcillet me kureshtje nga publiku, shkruan lajmi.net.

Pas situatës së saj ku u alivanos gjatë spektaklit ku u përplas me fjalë me Balinën, Fifi nuk vonoi shumë dhe doli nga shtëpia.

“Po dal se dua të merre më shumë me veten”, ishte arsyeja që Fifi e tha në momentin e largimit.

Siç duket nga postimet e fundit të këngëtares Fifit i bëri shumë mirë dalja nga shtëpia e Big Brother Vip.

Ajo po shijon disa pushime në Stamboll ku herë pas here po poston foto të ndryshme nga atje ku po shfaqet mjaft e lumtur.

Related posts

Kourtney Kardashian flet për martesën me Travis Barker: Nuk ishte false, nuk patëm mundësi të merrnim një licencë martese në orën 02:00 të mëngjesit

D V

Sot do të festonte ditëlindjen, mesazhi prekës i vajzës së ish-presidentit Nishani

Xh M

Reagimi epik i Ledri Vulës pas tradhtisë së Piques ndaj Shakirës

Lea Muslija

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More