Agjencia Zhurnal.mk.

Pas nënës dhe vëllait, gjendet i mbytur në ujë edhe vëllai tjetër tetëvjeçar

Policia në Australi ka gjetur trupin e një djali tetëvjeçar, i cili ishte zhdukur pasi nëna dhe vëllai i tij u gjetën të vdekur më parë në një pellg të Kanberrës.

 

Oficerët kishin kërkuar që nga e shtuna për Pranav Vivekanandan në ujin e pellgut Yerrabi dhe shkurret përreth në Gungahlin në veri të Kanberrës.

Ata gjetën trupat e nënës dhe vëllait të shtunën. Trupat e tyre u gjetën pasi një qytetar i pa në ujë. Hetuesit më vonë gjetën një automjet nga një parking aty pranë.

“Mjerisht, djali tetëvjeçar për të cilin kemi postuar si të zhdukur dje, është gjetur i vdekur në pellgun Yerrabi”, tha policia në një deklaratë.

Policia tha se hetimet për vdekjet ishin në vazhdim, por ata nuk besonin se ndonjë palë tjetër ishte e përfshirë, raporton Guardian.

Related posts

Pamje apokaliptike të zjarrit që djeg 42 katet e kullës në Kinë

Xh M

Të paktën 90 persona të vdekur në Florida si pasojë e Uraganit Ian

Xh M

Qindra mijëra të shpërngulur në Banglladesh për shkak vërshimeve

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More