Agjencia Zhurnal.mk.

Pas lirimit nga burgu, Fero tenton të “zgjerohet” përmes fitnesit

Feronit Shabani i njohur në publik si Fero është njëri nga artistët më të komentuar shkak i paraqitjeve të tija dhe projekteve muzikore.

Pas rikthimit të tij nën menaxhimin e kompanisë “On Records”, Fero ka qenë mjaft aktiv me projekte muzikore.

 

E së fundi këngëtari ka ardhur me një paralajmërim në InstaStory duke e shoqëruar me një imazh nga fitnesi.

“Duke u bërë i madh çdo ditë, ju kam tregu shihemi vitin e ardhshëm”, shkroi ai.

Related posts

I nxehti i madh nuk e pengon Loredanën të vesh çizme

Lea Muslija

Jennifer Lopez ishte e zhveshur në vaskë kur Ben Affleck propozoi për herë të dytë 18 vjet pas fejesës së parë: Ishte gjëja më romantike që mund të kisha imagjinuar

D V

Mick Jagger theu rregullat e karantinës për të ndjekur ndeshjen e Anglisë në gjysmëfinale, gjobitet me 11.7 mijë euro nga autoritetet britanike

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More