Agjencia Zhurnal.mk.

Pas lindjes së djalit, Gold Ag organizon një festë me miqtë e tij

Para disa javësh reperi i njohur shqiptar, Gold Ag është bërë baba për herë të dytë, ndërsa mbrëmë vet reperi ka organizuar një festë me miqtë e tij.

 

Në një postim ai ndau fotografi nga festa dhe falënderoi miqtë për pjesëmarrje, shkruan lajmi.

“Mbrëmë në akikën për lindjen e djalit tim Frontit erdhën vëllezër të zemrës nga Lugina e Preshevës, Kosova, Shqipëria, Maqedonia (ILIRIDA) dhe nga Ulqini.

Dua ti falënderoj nga zemra të gjithë që u bashkuan në gëzimin tim dhe asaj nate i dhanë bukurinë që nuk përshkruhet me fjalë”, shkroi ai ndër tjerash.

Related posts

Gjyqi i Johnny Depp kundër Amber Heard kthehet në film, publikohet ‘traileri’

Lea Muslija

Jennifer Lopez nuk pyet për moshën, vazhdon të duket tejet provokuese në paraqitjet e saj

D V

Donnss thotë “Xhamat e zi” në projektin e ri

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More