Agjencia Zhurnal.mk.

Pas largimit nga Ballkani, Visar Berisha bëhet me skuadër të re

Skuadra e Lirisë ka përfunduar transferimin e mbrojtësit të njohur kosovar, Visar Berisha.

Tri javë më parë, Visar Berisha kishte njoftuar largimin e tij nga skuadra e Ballkanit, teksa tani është bërë me ekip të ri.

Burime të ‘GazetaBlic Sport’ mësojnë se FC Liria ka arritur marrëveshje me Visar Berishën dhe se lojtari do të jetë në dispozicion të trajnerit Granit Begolli për pjesën e sezonit pranveror të Ligës së Parë në futboll.

 

 

Skuadra nga Prizreni po tenton të përforcohet me futbollistë cilësor që në fund të arrijë objektivin e madh, rikthimin në Superligën e Kosovës.

Related posts

LSDM kërkon nga Antikorrupsioni të zbardhë çështjen me Gjoko Vellkovskin si sekretar në Q.e Shkupit

Z.H

Borë me intensitet të dobët në rrugën Lisec – Kodër të Diellit

Xh M

Policia e siguron vendvotimin pa ndërprerë deri në përfundimin e zgjedhjeve

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More