Agjencia Zhurnal.mk.

Pas kontrolleve në spital, Kamçev kthehet në burgun e Shutkës

Shkup, 5 korrik – Biznesmeni Orce Kamçev është rikthyer në burgun hetues të Shutkës, pasi për disa ditë ka qëndruar në Klinikën e Kardiologjisë, pasi ankohej për probleme shëndetësore, shkruan “Fokus”.

 

Ai është shtrirë në spital me 30 qershor pasi ankohej për vështirësi në frymëmarrje dhe dhimbje në kraharorë.

Para dy jave, gjykata caktoi paraburgim prej 30 ditëve për Kamçevin në lidhje me lëndën “Parcelat në Vodno”, rast për të cilin gjykimi pritet të nis me 16 korrik.

Related posts

Zaev – Hani: Mbështetje të mobilitetit dhe ndërlidhje të të rinjve të rajonit është një investimi në të ardhmen e tyre

D V

Regjistrohen 13 raste të reja me Kovid-19, shtatë në Tetovë dhe gjashtë në Shkup

R Zh

Orce Kamçev ofron 1.8 milion euro garancë për të dalë nga burgu i Shutkës

Redaksia

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More