Agjencia Zhurnal.mk.

Pas këngës së re, Rita shfaqet atraktive në imazhet e reja

Rita po shijon suksesin e këngës së saj të re.

 

“You for me” është kënga e re e Rita Orës në bashkëpunim me Sigala e lansuar orë më parë.

Pas publikimit të kësaj kënge që u mirëprit goxha shumë nga publiku Rita ka një pyetje për fansat dhe ndjekësit e saj në Instagram.

Duke sjellë dy imazhe të reja Rita pyet: A e keni dëgjuar #YouForMe akoma? !! Shumë e ngazëllyer për këtë me @sigala !!! Linku është tek bioja ime për të dëgjuar faleminderit të gjithëve për komentet e mira deri më tani, shkruan këngëtarja sipër imazheve.

Related posts

Orlando Bloom nxiton në skenë për të zbërthyer fustanin e të fejuarës Katy Perry, pasi ajo zbuloi se nuk mund të merrte frymë

D V

Fifi publikon fotografinë e parë zyrtare me Adisin si çift: Paqe dhe dashuri

D V

Nga një avion privat, Era Istrefi me lëvizje provokuese bën paralajmërimin e këngës së re “Bebe”

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More