Agjencia Zhurnal.mk.

Pas kalimit në Bayern, Harry Kane bëhet baba për herë të katër

Harry Kane ka festuar për lindjen e fëmijës së tij të katër, pak javë pasi që ai u transferua të skuadra e Bayern Munchen

Kapiteni i Anglisë dhe gruaja e tij, Kate, kanë lajmëruar në rrjetet sociale se janë bërë prindër të një djali që e kanë quajtur Henry Edward Kane.

“Mirë se erdhe në këtë botë Henry Edward Kane. 20/8/2023. Të duam shumë djalosh”, ka postuar Kane në X (ish Twitter),
Ky është fëmija i katër i çiftit.

Kanë kaluar pak javë kur familja Kane u largua nga Londra për t’u vendosur në Bavari pasi që Bayern Munchen pagoi 100 milionë euro për shërbimet e tij.

Por, ende nuk dihet se ku ka lindur fëmija. Por, interesante është se tashmë kanë fillu teorirat së djali i golashënuesit më të mirë në Angli mund të luajë për Gjermaninë në të ardhmen, nëse ai ka lindur në Munchen.

Megjithatë, sipas fotove thuhet se Henry më shumë gjasë ka lindur në Britani.

Kane shpreson që të bëjë gjumë të mirë pasi që ai prite të luajë në ndeshjen që Bayern do të luajë kundër Augsburg në Allianz Arena këtë të diele.

Related posts

Lewandowski zbulon kohën e pensionimit të tij nga futbolli

D V

Benaser: Ende besojmë se jemi në garë për titullin kampion

Xh M

Carragher emëron lojtarin ‘më me ndikim’ në Ligën Premier, e cilëson ende të nënvlerësuar

D V