Agjencia Zhurnal.mk.

Pas dy humbjeve radhazi, Hajdari: Drenica do të rikthehet pas pushimit

Drenica është mposhtur në shtëpi nga Ulpiana, me rezultat minimal 0-1, shkruan Gazeta Olle.

Pas ndeshjes, ndihmës-trajneri Arton Hajdari është prononcuar përpara mediave.

“Ne do të vazhdojmë kampionatin më tej. Pas pushimit do t’i rishikojmë planet tona dhe të vazhdojmë tutje”.

“Ne do të qëndrojmë të fortë, pamarrë parasysh rezultatet në dy takimet e fundit. Padyshim që pushimi dy javor do të ndikojë shumë dhe Drenica do të rikthehet”, tha ai për Art Sport.

/Gazeta Olle/

Related posts

Hoxha: Me rëndësi është që të kemi tregje për produkte bujqësore sipas standardeve të BE-së

Z.H

Petrovska dhe Kuper: Taktizimi me veton është rrezik serioz i sigurisë për Ballkanin

Z.H

Visar Ganiu: SH.F. “Ismail Qemali” me objekt të ri për 250 nxënës

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More