Agjencia Zhurnal.mk.

Pas deklaratave të Florit, reagon Stresi: Ti erdhe në jetën time, kur jetën nuk e doja

Ka pak ditë prej kur Flori ka shqetësuar fansat me rrëfimet e tij lidhur per vuajtjet që ai ka përjetuar viteve të fundit.

Ai ka treguar se këngët e tij janë fshirë nga ‘Youtube’.

 

Këtë ai e bëri pasi mendonte se ndihej i harruar dhe se muzika e tij tashmë nuk ndëgjohet më.

Një ndër artistët që e shprehu publikisht vlerësimin e tij për Florin ishte edhe reperi Stresi.

Ai ka shkruar në Instastory disa fjalë, duke e konsideruar një person me shumë ndikim në jetën e tij.

Related posts

Rita “e pret verën me pa durim”

D V

Në shtator kalon në të tridhjetat – Luana Vjollca thotë se po shijon ditët e fundit si 29 vjeçare

D V

Dafina Zeqiri reagon ndaj kritikave për bashkëpunimin me Kidën

Lea Muslija

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More