Agjencia Zhurnal.mk.

Pas 8 vitesh martesë – çifti i famshëm i jep fund martesës

Kaya Scodelario dhe Benjamin Walker janë ndarë.

Aktorja 31-vjeçare dhe aktori 41-vjeçar u takuan në xhirimet e “The King’s Daughter” në vitin 2014. Ata u martuan në vitin 2015 dhe kanë dy fëmijë.

Një përfaqësues i tyre tha për revistën Us Weekly se ata u ndanë vitin e kaluar, duke shtuar: “Kohë më parë, Kaya dhe Ben morën vendimin e përbashkët për t’i dhënë fund martesës së tyre, por vazhdojnë të jenë të përbashkët me dashuri, teksa mbeten miqtë më të mirë. Ata kërkojnë që privatësia e tyre si dhe e fëmijëve të tyre të respektohet ndërsa vazhdojnë të ecin përpara si familje”.

Kaya është më e njohur për punën e saj në serialin në Mbretërinë e Bashkuar “Skins” dhe rolin e saj si Teresa në ekskluzivitetin Maze Runner.

Benjamin së fundmi u shfaq në Prime Video’s The Lord of the Rings: The Rings of Power.

Related posts

Atletico Madrid hap sondazh me këngën e Ledri Vulës

Xh M

Fran Lucaj e nis mbarë me “Fustanellë e Xhamadan” në duet me Ermal Kore

Xh M

Flet vajza e gruas së Macronit nga martesa e parë: Ishte skandal që nëna ime u dashurua me një student 25 vite më të vogël, më dhemb edhe sot

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy