Agjencia Zhurnal.mk.

Pas 11-të viteve, largohet nga Istogu për ta vazhduar jetën në Gjermani

FC Istogu ka njoftuar se Granit Jahaj pas një kontributin dhe angazhimi 11-të vjeçar në postin e zyrtarit për informim, dhe në 10-të muajt e fundit në postin e sekretarit, do të largohet nga klubi.

Në Prill të 2021 klubi e emëroi Granitin në postin e sekretarit gjeneral, dhe në këta 10-të muaj Jahaj tregoi profesionalizëm të lartë në postin e sekretarit të klubit kaltërebardh.

Granit Jahaj sot është përshëndetur me futbollistët dhe me stafin e klubit, pasi që të shtunën Graniti largohet nga Kosova, për ta vazhduar jetën në Gjermani

Related posts

Kovaçevski: Të gjithë 120 deputetët do të mbështesin ndryshimet kushtetuese

Z.H

ASH: Katër muaj pas tragjedisë në Tetovë ende askush nuk mban përgjegjësi

Redaksia

EDITORAL / Agim Islami ende po vuan dënimin! Partive Shqiptare në pushtet nuk u falet paaftësia të zbardhin të vërtetën!

Redaksia

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More