Agjencia Zhurnal.mk.

Parkingu i Qytetit-Shkup nesër nuk do të paguajë për parkim në zonat A, B, C dhe D

Shkup, 7 dhjetor –  NP Parkingu i Qytetit-Shkup njoftoi se nesër, në festën e Shën Klimentit të Ohrit, nuk do të paguajë[ parim zonal në hapësirat publike me të cilat menaxhon kjo ndërmarrje publike, gjegjësisht në zonat A, B, C dhe D.

Siç informon, pagesa e rregullt do të bëhet në parkingjet: Zona A0-Vodno, garazhet në kate “Beko” dhe “26 Korriku” dhe parkingjet publike “Koço Racin”, “Treska”, Spitali i Qytetit, “Nova Makedonija”,  LAMM, “Naroden Front ” dhe Qendra Klinike “Nënë Tereza”.

Related posts

Pagesa e kontributeve shumë e lartë, duhet të ketë tolerancë për gazetarët!

I.A

Taravari me propozim: Zgjedhja e presidentit të bëhet nga Kuvendi (VIDEO)

Redaksia

Në Gjykatën Penale gjykim për lëndën “Thesari”

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy