Agjencia Zhurnal.mk.

Parkingjet Fronti popullor, LAMM, Shtëpia e shtypit, ZOIL, Kombinati i duhanit 8-Shtatori , nesër të lira për parkim

Shkup, 20 prill – NP “Parkingu i qytetit” – Shkup informoi se nesër – 21 prilli, gjatë festës shtetërore Fitër Bajramit, parkingjet publike Fronti popullor, LAMM, Shtëpia e shtypit, ZOIL, Kombinati i duhanit 8-Shtatori, do të jenë të lira për parkim, gjegjësisht nuk është me pagesë.

Siç theksojnë nga ndërmarrja, sipëfaqet publike të dedikuara për parking (parkingjet në zona), gjithashtu do të jenë të lira për parkim – pa pagesë.

Parkingjet publike “Koço Racin”, Spitali i Qytetit, Qendra Klinike “Nënë Tereza”, Treska, si dhe garazhet në kate “Beko” dhe “26 Korriku”, do të funksionojnë me orar të rregullt pune dhe me pagesë nga ora 00:00 deri në orën 24:00.

NP “Parkingu i Qytetit” – Shkup, ua uron Fitër Bajramin të gjithë qytetarëve të Republikës së Maqedonisë së Veriut, të cilët e festojnë këtë festë. 

Related posts

Top Channel shkruan për “takim të fshehtë” Taravari-Ahmeti, demanton Taravari: Spekulim absolut!

I Z

LSM dhe KOSM bashkë në protestën e 1 Majit nën moton “Ne punëtorët”

D V

Nesër dhe të shtunën reshje shiu, më pas stabilizim i motit

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
Clicky