Agjencia Zhurnal.mk.

Paris Hilton po bashkëpunon me Netflix

Paris Hilton dhe Netflix po punojnë së bashku duke shpresuar që rezultati të jetë shumë i mirë.

 

E përshkruar nga Netflix si shfaqja tradicionale e gatimit , “Gatimi me Paris” do ta ketë trashëgimtaren të tregojë “anën e saj shumë të zbutur dhe të na mirëpresë në kuzhinën e saj ndërsa ajo mëson të sautojë, të kërkojë dhe të bëjë zest”.

“Ajo nuk është një kuzhiniere e stërvitur dhe nuk po përpiqet të jetë,” thotë një njoftim për shtyp. “Me ndihmën e miqve të saj të famshëm, ajo lundron në përbërës të rinj, receta të reja dhe pajisje ekzotike kuzhine.

Frymëzuar nga videoja e saj virale në YouTube, Paris do të na çojë nga dyqani ushqimor në tryezën e mbaruar – dhe ajo në fakt mund të mësojë se si duhet gatuar.

Ndryshe, sezoni i parë do jetë me gjashtë episodë dhe premiera më 4 gusht.

Related posts

Kanye West shihet kokulur në Berlin një ditë pasi thashethemeve se tradhtoi ish-gruan e tij Kim Kardashian

D V

‘Nuk janë shoqe, Bora nuk e ka pronë Donaldin’, flet mikesha e Beatrixës

D V

Me ndryshim të ri në pamje e dekolte të hapur, Kejvina Kthella duket mahnitëse

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More