Agjencia Zhurnal.mk.

Paparaci njohur habit me deklaratën e tij: Gerard Pique u pendua dhe i kërkoi Shakirës një shans të dytë!

Vargjet e këngës së fundit të Shakirës “unë me ty nuk kthehem, as nëse qan apo më lutesh”  duket se i përkasin realitetit të marrëdhënies së saj me ish-partnerin Gerard Pique.

Mediat Spanjolle bëjnë të ditur se futbollisti ka kërkuar ribashkimin me këngëtaren kolumbiane, por nuk pati sukses.

Paparaci i njohur spanjoll Zhordi Martin, ka konfirmuar se gjithçka ka ndodhur vitin e kaluar. “Njerëzit pranë Shakirës më tregojnë që në prillin e kaluar ata kishin ndërprerë marrëdhënien e tyre. Një muaj më vonë, ai u pendua dhe u kthye në shtëpi, por nuk pati rezultat dhe aty e vendosën që të mbyllnin përfundimisht gjithçka. Por Clara ekzistonte në atë kohë”, tha paparaci.

Sipas tij, Shakira i kishte falur disa herë tradhtitë Pike gjatë viteve, por në këtë herë ajo kishte vendosur që të mos i jepte një tjetër mundësi. “Ajo e kuptoi që Clara Chia nuk ishte si të tjerat”.

Por paparaci i njohur insiston se Pique dhe e dashura e tij janë më të bashkuar se kurrë, edhe pse flitej për një krizë mes tyre, sidomos pas këngës ‘thumbuese’ të Shakirës.

Related posts

Vlora Nikçi, një aktore simpatike, e zonja dhe e suksesshme

Lea Muslija

Labi jep lajmin e mirë, thotë se Ambasada në Shkup e ka ftuar nënën e vajzës së sëmurë për të shikuar mundësinë e pajisjes me vizë

D V

Që prej ribashkimit Jennifer Lopez dhe Ben Affleck nuk mund të ndahen nga njëri-tjetri, fotografohen në kulmin e lumturisë në jahtin e tyre

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More