Agjencia Zhurnal.mk.

Pamjet kapin momentin e dy arinjve që tentojnë të hapin derën e një shtëpie në Florida

Ky është momenti kur kamera kapi momentin kur një ari dhe këlyshi i saj tentuan të hapnin derën e shtëpisë së një familjeje nga Florida.

 

Sipas medieve të huaja, Marlene Stark tha se ishte në shtëpinë e saj në Sanford kur kamera e saj e ziles e lajmëroi atë për një “lëvizje të çuditshme”.

“Ne nuk e dinim që ishim arinj, fillimisht”, tha ajo.

Stark tha se ishte befasuese të shihje një ari dhe këlyshin e saj në derë, megjithëse dihet se kafshën enden në zonë.

Related posts

Testi që ju tregon çfarë objektivash ju udhëheqin në jetë

D V

Një fajkua u ndoq përmes satelitit duke migruar nga Afrika e Jugut në Finlandë – fluturoi më shumë se 10.000 kilometra në 42 ditë

D V

Zbulohet fosil i një dinozauri të ri rreth 200 milionë vjeçar

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More