Agjencia Zhurnal.mk.

Pamjet e rënda/ Trupat e shpërndarë në shtratin e lumit, momenti kur transportohen 8 viktimat e aksidentin tragjik

Trupat e 7 klandestinëve nga Lindja e Mesme dhe e shoferit shqiptar që humbën jetën në aksidentin tragjik në afërsi të fshatit Kuqar janë nxjerrë nga automjeti tip Benz.

Në foto shihen trupat e shpërndarë në shtratin e lumit Vjosë, ndërsa transportohen nga efektivët e policisë në vendngjarje.

Aksidenti ndodhi rreth orës 04:00 në aksin rrugor Këlcyrë-Përmet, pasi drejtuesi i mjetit, i cili mësohet se është nga Shkodra, në përpjekje për t’i ikur patrullës së policisë ka humbur drejtimin e makinës dhe ka “fluturuar” në ajër në një distancë rreth 300 metra duke rënë në shtratin e lumit.

Related posts

Policia shqiptare arreston policë e biznesmenë të përfshirë në trafikimin e emigrantëve

Xh M

Fundjava është për plazh! Temperaturat do të rriten deri në 31 gradë, java tjetër do të jetë…

Xh M

Arrestimet në bashkinë e Tiranës, Shabani: Komision hetimor për skandalin dhe për emërimet e drejtorëve në institucion

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy