Agjencia Zhurnal.mk.

Pamje të rënda, punonjëset rrahin një të moshuar në Shtëpinë e të moshuarve në Pejë

Një rast i rëndë është raportuar ngan jë qytetarë që dyshohet se ka ndodhur në shtëpinë e të moshuarve në Pejë.

 

Qytetarja Kaltrinë Zeneli, ka publikuar një video me pamje të rënda, ku shihet se një punojëse e shtëpisë së të moshuarve në Pejë shihet duke goditur të moshuarën, transmeton Zeri.info.

Derisa njëra nga punonjëset e godet, një tjetër i bën video me celular, ndërsa të tjerat argëtohen nga veprimet e saj.

Më poshtë video me pamje të rënda:

Do me thane spo di as se ka me ja nis e as cka me shkrujte ma perpara.Qe cka ndodhe ne vendin tone edhe kto raste siduket jane krejtesisht normale per personat qe vec punojne aty edhe marrin rroge me u KUJDESE per keta persona e QE kujdesi qe po u bojka prej anes se tyre. Si duket kjo qe ka nje dite normale edhe nje gja normale qe po ndodhka edhe qe njeri i gjalle spo u merrka me kete pune. MONSTRUMA.RTK Klan Kosova KTV – Kohavision Policia E Kosoves Ministria e Punëve të Brendshme

Posted by Kaltrinë Zeneli on Wednesday, November 2, 2022

Related posts

EXIT POLL-i nga UBO në RTV Dukagjini për Ferizajn: Agim Aliu i PDK-së fiton pa balotazh

D V

Ku janë hetimet ndaj Dardan Krivaqës për vrasjen e 18-vjeçares në Ferizaj, tregon kryeprokurori

Z.H

PDK: Qeveria Kurti po dështon, shëndetësia, ekonomia dhe arsimi pranë kolapsit

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More