Agjencia Zhurnal.mk.

Pamje rrëqethëse nga SHBA – Kamera regjistroi një siluetë të pashpjegueshme para shtëpisë

Kamera e mbikëqyrjes së shtëpisë në Vermont regjistroi një pamje të tmerrshme.

 

Gjegjësisht, në fillim të shkrepjes në anën e djathtë të veturës, ju mund të shihni siluetën e ndezur të një burri që vrapon drejt kamerës.

Pronarët e shtëpisë nuk mund të kuptonin se çfarë kishte në video, dhe silueta e frikësoi aq shumë macen saqë iu desh të fshihej nën veturë.

Videoja është publikuar nga ViralHog. 

Related posts

Hoteli në Peru për ata që kanë guxim, nëse dëshironi të shkoni duhet të ngjiteni në 400 metra lartësi

D V

Taizhou: Shtëpitë prej guri shndërrohen në shtëpi me pllaka

Redaksia

Shimpanzetë për herë të parë në histori sulmojnë dhe vrasin gorillat në natyrë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More